Choose language:

Konsola Open Trade


Konsola dealerska Open Trade

 

Open Trade – rewolucja w obsłudze transakcji

Do sprawnej obsługi transakcji na rynkach finansowych niezbędne są najwyższej jakości kanały komunikacyjne. Dealerzy i brokerzy mają coraz mniej czasu na podejmowanie ogromnej ilości decyzji, błyskawiczny dostęp do informacji i stały kontakt z kontrahentami jest dla nich sprawą kluczową. Konsola dealerska Open Trade to nowatorskie rozwiązanie, które skupia w jednym miejscu wszystkie narzędzia konieczne do szybkiego realizowania operacji finansowych. Najnowsze rozwiązanie francuskiego Etrali jest już dostępne w ofercie Dotcom.

Open Trade to wielofunkcyjna platforma komunikacyjna zaprojektowana z myślą o obsłudze transakcji w bankach i pokrewnych instytucjach finansowych. Jest pierwszym tego typu urządzeniem, pozwalającym na  dostęp do wszystkich najważniejszych kanałów wymiany informacji. Zapewnia najwyższej jakości połączenia głosowe i  wideo, obsługę wiadomości błyskawicznych i tradycyjnej poczty email. Za pośrednictwem Open Trade użytkownik może również uzyskiwać dostęp do zewnętrznych aplikacji biznesowych lub systemów CRM.

Jedną z głównych zalet Open Trade jest możliwość płynnego przemieszczania się użytkownika pomiędzy dostępnymi kanałami komunikacji. Szybkie przejście od poczty email lub komunikatora do połączenia głosowego wymaga użycia tylko jednego przycisku. Wszystkie dane każdego kontaktu zostały zintegrowane w ramach jednej tożsamości, dzięki czemu można błyskawicznie ustalić jaka forma komunikacji będzie w danej chwili najwygodniejsza.  Open Trade posiada też funkcję automatycznego przekierowania rozmów przychodzących na telefon komórkowy po wylogowaniu się użytkownika.

O niezwykłej funkcjonalności Open Trade decyduje nie tylko oprogramowanie, lecz również nowatorska konstrukcja urządzenia. Obsługa połączeń, wiadomości i aplikacji odbywa się w znacznej mierze za pomocą jednego lub dwóch (w zależności od wersji) ekranów dotykowych. Takie rozwiązanie umożliwia wygodne prowadzenie nawet do 30 konwersacji jednocześnie. Konsola została wyposażona w dwie ergonomiczne słuchawki oraz dodatkowe mikrofony i głośniki zapewniające najwyższą jakość i komfortową obsługę połączeń głosowych. Dzięki niewielkim rozmiarom, zewnętrzne urządzenia nie utrudniają korzystania z konsoli i pozwalają użytkownikowi skupić się na najważniejszych zadaniach.

Dotcom od kilku lat z powodzeniem dostarcza najnowsze rozwiązania podnoszące jakość i wydajność pracy dealing roomów. Oferujemy klawiatury modułowe i rozwiązania ograniczające ilość sprzętu potrzebnego do obsługi transakcji oraz systemy zarządzania, mające zastosowanie nie tylko w sektorze finansowym. Wprowadzenie Open Trade pozwala nam przenieść ofertę produktów dla instytucji finansowych na kolejny, wyższy poziom.

 

Podstawowe informacje na temat Open Trade (ENG, 5 MB)

 

Open Trade dla BZ WBK

 

PARTNERZY
Copyright © 2008 by DOTCOM