Jesteś w dziale:
 • Home
 • O nas
 • O firmie
 • Historia
 • Choose language:

   

  Założycielami Dotcom byli ludzie z ogromnym doświadczeniem w tworzeniu i wprowadzaniu na rynek polski nowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie informatyki i telekomunikacji. Największym potencjałem firmy była od początku wiedza i kompetencje jej kadry zarządzającej, której członkowie współtworzyli Nask-Service sp. z o.o.

  Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu zespołowi technicznemu Dotcom szybko wszedł na rynek polski i zagraniczny. Nawiązanie współpracy z międzynarodowymi operatorami telekomunikacyjnymi obsługująmi korporacje pozwoliło nam świadczyć najwyższej jakości usługi o gwarantowanej jakości, na rzecz przedsiębiorstw  o globalnym zasięgu. Dotcom rozpoczął również współpracę z operatorem dostarczającym usługi głosowe, a w rezultacie obsługę firm z sektora finansowego.Współpraca ta zaowocowała także poszerzeniem naszego portfolio o produkty przeznaczone dla instytucji finansowych i dealing roomów. Z powodzeniem oferujemy także rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informacji.

  Doskonała współpraca z krajowymi operatorami telekomunikacyjnymi pozwoliła nam realizować trudne i nietypowe usługi na rzecz naszych klientów.

  W oparciu o nasze doświadczenie i wyrobioną już markę kontynuujemy przyjęte zasady dobrej obsługi klientów, jak również wprowadzamy na rynek nowe usługi i urządzenia oraz tworzymy własne rozwiązania.

  Copyright © 2008 by DOTCOM