Choose language:
bezpieczenstwo

Zintegrowana Platforma Bezpieczeństwa (UTM)

Jak zaoszczędzić czas pracy administratorów i jednocześnie kompleksowo chronić zasoby sieciowe? Integracja i wszechstronność - to główne cechy rozwiazania UTM (Unified Threat Management). Bezpieczeństwo sieci wymaga szerokiego wachlarza mechanizmów ochronnych. UTM zapewnia m.in. ochronę antyspamową, antywirusową, posiada funkcje służące do wykrywania i zapobiegania wtargnięciom przez osoby niepowołane oraz umożliwia filtrowanie treści przesyłanych w sieci.

Dowiedz się więcej.

bezpieczenstwo

Firewall / VPN

Jak zablokować niebezpieczny ruch pochodzący z Internetu? Konieczny jest firewall, podstawowy element zabezpieczenia styków międzysieciowych oraz innych złożonych rozwiązań bezpieczeństwa. Firewall zapewnia ochronę przez atakami i niepowołanym dostępem do sieci.

Zobacz, jakie rozwiązania proponujemy.

bezpieczenstwo

Intrusion Prevention System (IPS)

To detect and prevent intrusions and unauthorized access to your network, Dotcom recommends Intrusion Prevention System (IPS). IPS monitors the network to detect external attacks or any other kind of intrusion.

Check if that’s the protection tool you were looking for

bezpieczenstwo

Anti-Spam

Firmowe skrzynki pocztowe są szczególnie narażone na zalew niechcianych wiadomości. Spam to nie tylko czas zużyty na jego usuwanie, to także potencjalnie wysokie zagrożenie dla bezpieczeństwa naszej sieci.

Dowiedz się, jak radykalnie pozbyć się niechcianej poczty.

bezpieczenstwo

Anti-Virus / Anti-Spyware

Czy wiesz, jakie szkody może wyrządzić Twojej firmie program szpiegujący? Nawet mały, niegroźnie wyglądający plik może okazać się niebezpiecznym wirusem. Na szczęście są urządzenia, które w rzeczywistym czasie sprawdzają wykonywane pliki pod kątem ukrytych zagrożeń, a także monitorują ruch internetowy w celu sprawdzenia czy przesyłane informacje są wolne od złośliwego oprogramowania.

Poznaj ofertę produktów monitorujących ruch odbywający się w Twojej sieci.

bezpieczenstwo

Zarządzanie bezpieczeństwem

Decyzje usprawniające i zabezpieczające sieć nie należą do najłatwiejszych. Aby oszczędzić czas i usprawnić pracę systemów (oraz poprawić ich efektywność), warto zainteresować się scentralizowanym zarządzaniem bezpieczeństwa.

Przekonaj się, na czym to polega.

bezpieczenstwo

Systemy uwierzytelniania

Nie każdy musi mieć pełny dostęp do naszych zasobów. Systemy uwierzytelniania weryfikują tożsamość osób, stacji lub źródeł danych,korzystających z sieci firmowej. Pozwalają tym samym na przyznawanie odpowiednich uprawnień czy przywilejów właściwie zidentyfikowanym użytkownikom czy urządzeniom.

Zobacz, jak to działa.

Copyright © 2008 by DOTCOM