Choose language:

 

Jako niewielka spółka niszowa jesteśmy nastawieni na świadczenie usług, których nie potrafią zapewnić inni. Do realizacji złożonych projektów teleinformatycznych zawsze niezbędna jest szeroka i ugruntowana wiedza. To dlatego stawiamy na specjalistów w swojej branży - ich wiedza i doświadczenie są najwiekszą wartością naszej firmy. Status niewielkiej firmy niszowej ma niewątpliwie zalety - Dotcom gwarantuje stabilność zatrudnienia oraz troskę i indywidualne podejście do swoich Pracowników.

Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji

Dotcom inwestuje w pracowników dając im możliwość poszerzania swoich kwalifikacji dzięki roźnorodnym szkoleniom w dziedzinie najnowszych technologii teleinformatycznych. Pracownicy są jednym z podstawowych elementów dalszego rozwoju firmy i ugruntowania jej pozycji na rynku, a ich wiedza potwierdzana jest prestiżowymi certyfikatami. Dotcom daje znakomite możliwości rozwoju zawodowego, uzyskiwania specjalistycznej wiedzy oraz czerpania z doświadczeń wybitnych specjalistów, a także pracy pełnej wyzwań.

Zorientowanie na wynik

Rozwój firmy Dotcom możliwy jest dzięki profesjonalnej kadrze handlowej, dbającej o potrzeby klientów i nastawionej na aktywne wpływanie na wyniki spółki. Firma jest zawsze otwarta na wykwalifikowanych handlowców oraz managerów, którzy znają specyfikę branży i potrafią sprostać zmieniającym się warunkom biznesowym. Korzystne systemy motywacyjne oraz realny wpływ na wyniki finansowe to czynniki, które sprawiają, że Dotcom jest idealnym miejscem dla osób, które doskonale czują się w rozwoju sprzedaży.

 

 

PARTNERZY
Copyright © 2008 by DOTCOM